Şirketimiz

HAKKIMIZDA

Altyapısı kalite, değişim ve gelişme sloganıyla ele geçirilen Lte Medical olarak öncelikli hedefimiz cerrahi branşlara yüksek teknoloji, modern ve modern ürünler sunmaktır. Sağlık sektörünün her alanının bir zorunluluktan daha fazla sorumluluk haline geldiği günümüz dünyasında, sürekli gelişime inanıyoruz, tüm operasyonlarımızda ve hizmetlerimizde kaliteden ödün vermeden değişimi ve uzman kadromuzu ve çalışmalarımızı sağlıyoruz. Devam ediyoruz.

Lte Şirketler Grubunun bir parçası olan şirketimiz, modern sağlık sektörünü şekillendiren yeni keşiflerde öncü olarak mutlak müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiştir. 900m2 kapalı alana ve 1500 m2 açık alana sahip bir üretim tesisi ve Türkiye'nin farklı bölgelerinde bulunan satış ofisleri, sektördeki tüm ihtiyaçları karşılayabilecek derin bilgi ile Lte Medikal cerrahi branşlarına ürün sunmak üzere tasarlanmıştır. sektörün nabzını tutmak.

Ürünlerimizin kalıcı memnuniyetini sağlamak için güçlü iş ortaklarımız, bayilerimiz ve doktorlarımızla sağlık ve tıp sektöründe birinci sınıf ürünler yaratarak tüm Türkiye ve dünyaya hizmet vermekteyiz. Yaptığımız her işin ve yarattığımız her ürünün tıbbi imzayla yenilikçi etkileri olacağını biliyoruz.

Cerrahi setler ve ürettiğimiz tüm ürünler kendi tasarım ve üretimimizde.

VİZYON

Hizmet verdiğimiz sektördeki ulusal ve uluslararası standartlara ulaşmak için bilgiyi en etkin şekilde kullanarak, kalkınmayı yakalayarak, kaliteli hizmet sunarak ve yüksek deneyimlerimizi kullanarak ve insan sağlığının disiplinin üzerine koyduğu sorumluluğun bilinciyle kalite ve kontrole tavizsiz üretim yaklaşımı; yüksek teknolojili cihazlarımız, deneyimli çalışanlarımız, işimize olan güvenimizi destekleyen güçlü sermaye yapımızla, bu yapı sayesinde sürekli geliştirmeye çalıştığımız bilgi ve makine teknolojileri ile benimseyen az sayıdaki şirketten biri olmak. marka.

MİSYON

Misyonumuz, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap veren ve kaliteli hizmet talep edenler için en çok tercih edilen şirket olmaktır. Bu amaçla hizmetlerimizi müşteri odaklı geliştirmeyi, kalite politikamızı koşulsuz olarak uygulamayı ve çalışanlarımızın kişisel gelişimlerini ve sürekli eğitimlerini desteklemeyi planlıyoruz.

DEĞERLER

  1. Çalışanlarımızın bireyselliğini önemsiyoruz, onları her şekilde tanıyoruz ve çok yönlü gelişimlerini hedefliyoruz.
  2. Sunduğumuz hizmetin kalitesinin çalışanlarımızın kalitesiyle başladığına inanan bir kurum olarak; kurumlarımızda adil, güvenli, sevgi, saygı, açık iletişim ve empatik yaklaşıma dayanan insan ilişkilerine önem veriyoruz.
  3. Sürekli gelişim, kalite ve değişim gibi ana unsurlarımızı sloganlarımıza dönüştürerek sürekli lyngo kaynağı için çalışıyor ve çalışıyoruz.
  4. Tüm hizmetlerimizi insan sağlığını her şeyin önüne koyarak sağlık ve etik çerçevesinde geliştiriyoruz.